20+ Ücretsiz WordPress E-Ticaret Teması

Nisan 2, 2016

profesyonel wordpress tema

Profesyonel Wordpress Temalar

%100 Türkçe, Responsive, Kaliteli Wordpress Temalar
-
Woocommerce Eklentileri

wordpress tema

 

Ücretsiz WordPress E-Ticaret Temaları

Modern tasarımlara sahip yüksek kaliteli ücretsiz wordpress e-ticaret temaları nı bulmak zamanınızı alacaktır, bu yüzden sizler için en yeni 2016 yılında çıkan temaları bir araya getirdiğimiz listemize göz atabilirsiniz. Dilediğiniz temayı hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

STOREFONT

Woothemes tarafından tasarlanan bu tema, birkaç farklı şablon yapısı, renk seçenekleri, kişiselleştirilebilirlik, responsive tasarım ve çok amaçlı widget gibi özelliklere sahip.

ücretsiz wordpress eticaret teması

 

Detay / İndir


 

EIGHTSTORE LITE

Premium bir temayı warez siteler yerine yasal olarak ücretsiz indirmek mi istiyorsunuz? Bu tema tam size göre! Çok fazla özelliliği bulunan tema premium temalardan farksız.

ücretisz premium wordpress eticaret teması

 

Detay / İndir


 

INCART LITE

INCART LITE responsive, sade, çok amaçlı wordpress eticaret teması sizlere alışveriş, kurumsal ve portfoy siteleri oluşturma imkanı veriyor.

ücretsiz wordpress woocommerce teması

Detay / İndir


wordpress temaları

SKT BAKERY

SKT BAKERY teması,  yeme – içme, restaurant, pasta, cafe gibi farklı seçeneklerde kullanıma uygundur. Responsive tasarımı hızlı yüklenen sayfaları ile google dostu bir tema.

woocommerce restaurant temasi ücretsiz

Detay / İndir


 

VIRTUE

Virtue çok yönlü, woocommerce uyumlu ve entegreli, bir çok özelliği barındıran responsive bir wordpress temasıdır. Kurumsal, portfoy, fotoğrafçılık ve kişisel kullanımına uygun.

woocommerce uyumlu çok yönlü wordpress teması

Detay / İndir


 

FLAT RESPONSİVE

Ciddi bir kurumsal tema arayanlar için uygun bu tema da aradığınız tüm özellikleri bulabilirsiniz. Responsive tasarım, birden fazla blog şablon seçenekleri, retina grafikler, birden çok sayfa şablonu, post formatları, video özellikleri ve woocommerce uyumluluu öne çıkan özellikleri.

responsive woocommerce uyumlu kurumsal tema

Detay / İndir


 

SHOPHISTIC LITE

Mükemmel wordpress online satış teması shophistic lite ile ziyaretçilerinize farklı bir temasarım deneyimi sunun.

en iyi wordpress eticaret teması

Detay / İndir


 

XCEL

Yine woocommerce uyumlu responsive kurumsal bir wordpress teması.

woocommerce uyumlu kurumsal tema

Detay / İndir


 

TYROS

Sitenizde tüm kontrol sizde olsun! Kullanıcı dostu, modern, profesyonel iş yada online satış için kullanabileceğiniz, woocommerce ile tam uyumlu, dokunmatik dostu carousel, slider özelliği, background pattern,  fontawesome iconlar ve bootstrap. Evet bu temayı hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

kurumsal wordpress teması woocommerce uyumlu

Detay / İndir


 

FRUITFUL

Fruitful ücretsiz responsive wordpress teması ile kurumsal sitenizin yanında yine sitenizle uyumlu online satış sayfası oluşturabileceğiniz oldukça güzel bir tema.

wordpress kurumsal tema

Detay / İndir


 

THE OPTIMIZER

Kolay özelleştirilebilir, çok amaçlı ve bir çok özelliği barındıran The Optimizer teması.

ücretisz kurumsal wordpress teması

Detay / İndir


 

GENERATE PRESS

Hızlı, responsive,  W3C Markup Validated, Schema.org microdata entegre, arama motoru dostu, tüm tarayıcılarla uyumlu, woocommerce ve buddypress uyumlu, %100 çeviri özelliğine sahip, %100 seo uyumlu bir wordpress teması arayanlar için birebir.

seo uyumlu wordpress teması

Detay / İndir


 

KRAFT

Basit, çok amaçlı  woocomerce ile uyumlu Kraft teması kişisel, blog, portfoy, fotoğrafçılık, web tasarım, kurumsal ve online satış gibi birbirinden farklı bir çok sektöre uygun yapısıyla her ihtiyacınızı karşılayacak.

çok amaçlı woocommerce uyumlu wordpress teması

Detay / İndir


 

SHOPERA

Shopera ücretsiz, sade, modern ve woocommerce uymlu bir wordpress teması. Farklı tasarımıyla fark oluşturabilirsiniz.

magazin wordpress eticaret teması

Detay / İndir


 

MESOCOLUMN

Sizlerde magazin & portal yapısıyla online satışı bir arada yapabileceiğiniz, içeriğe önem verebileceiğiniz bir tema arıyorsanız bu tema tam size göre! Buddypress uyumu ile sitenizde forum oluşturabilir magazin tarzı şablonu ile içeriği ön plana çıkarabilir ve bu içeriklerle uyumlu ürünlerinizin satışını yapabileceğiniz bir onl esatış sayfası açabilirsiniz.

magazin portal ve online magaza teması

Detay / İndir


 

BRILLIANCE

Brilliance, ücretsiz çok amaçlı wordpress teması ajanslar ve kurumsal firmalara yönelik harika bir temadır.

ajans ve kurumsal firmalara yönelik wordpress teması ücretsiz

Detay / İndir


 

QUICK SALES

Quicksales adından anlaşılacağı gibi hızlı ürün satışı için tasarlanmış bir temadır. Tek ürün satışı yapanlar için uygun olabileceğini düşündüğümüzden dolayı listemize ekledik.

ücretsiz wordpress tek ürün teması

Detay / İndir


 

MAX STORE

Yine farklı bir tasarım arayanlar için uygun bir tema maxstore. dijital ürünlerden spor ürünlerekadar farklı sektörlerde farklı ürün satışlarına uygun farklı tasarıma sahip bir tema.

ücertsiz woocommerce teması

Detay / İndir


 

ACCESSPRESS BASIC

Accesspress basic basit ve modern tasarıma sahip responsive kurumsal temadır. woocommerce ile uyumlu, tarayıcı uyumlu, bbPress, %10 çeviri desteği, RTL desteği ve seo uyumluluğu öne çıkan özellikleri..

ücretsiz wordpress kurumsal tema woocommerce uyumlu

Detay / İndir


 

I-CRAFT

i-craft responsşve çok amaçlı wordpress e-ticaret teması ürün carousel, sınırsız renk seçeneği, kutu ve geniş şablon seçenekleri ve birçok farklı blog şablonu ile düşünüleilir bir tema.

icraft wordpress cok amaçlı tema

Detay / İndir