Kurumsal Firmalar İçin En İyi WordPress Eklentileri

Ekim 28, 2016

profesyonel wordpress tema

Profesyonel Wordpress Temalar

%100 Türkçe, Responsive, Kaliteli Wordpress Temalar
-
Woocommerce Eklentileri

kurumsal-wordpress-eklentileri

Kurumsal firmalar web sitelerine ekleyecekleri küçük eklentiler ile ziyaretçilerine Professional bi kullanıcı deneyimi yaşatabilirler. Sizler için piyasada en çok ihtiyaç duyulan eklentilerden oluşan bir derleme yaptık.

Tablo Eklentisi

Bu eklenti sayesinde web sitenizde yayınlayacağınız verileri şık bir tablo haline getirebilirsiniz.  Kurumsal bir web sitesinin kullanacağı örnek tablo tasarımını bu sayfada görebilirsiniz. Tablo eklentisini incelemek için bu sayfaya gidiniz.

Şirket Çalışma Saatleri

İster herhangi bir sayfada isterseniz widget olarak, sitenizde çalışma saatleriniz gösterebileceğiniz bu eklentinin demosuna da bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

E-Dergi

Basılı olarak dergi ve broşürleriniz varsa bu eklenti ile wordpress alt yapılı kurumsal sitenizde kolayca ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz.

Dil Eklentisi

Global olarak hizmet veriyorsanız web sitenize birden çok dil seçeneği eklenmesi gerekiyor ise piyasadaki en gelişmiş ve güvenli eklenti wpml eklentisini kullanabilirsiniz. Bu eklentiyi wpmod.com dan satın alabilir kurumla ilgili destek departmanımızın bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Gelişmiş İletişim Sayfaları

Kullandığınız kurumsal temanın bir iletişim sayfası yok ise bu eklenti sayesinde gelişmiş bir sayfaya sahip olabilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

Sitenize giren ziyaretçileri sizinle iletişime geçmek ve güven sağlamak için daha önce çalıştığınız müşteri yorumlarını bu eklenti sayesinde sitenizde şık bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Tab Eklenti

Kurumsal web sitenize aşamalı olarak bir bilgi aktarımı yapacaksanız bu eklenti tam size göre. Şık bir şekilde içeriğinizi ziyaretçinizin okumasını kolaylaştırabilirsiniz.

Gelişmiş Takvim Eklentisi

Etkinliklerinizi veya eğitimi seminer gibi duyurularınızı web sitenizde şık bir şekilde göstermek istiyorsanız bu eklenti tam size göre.

Canlı Destek

Türkçe dil desteği de olan bu eklenti sayesinde sitenize giren ziyaretçiler ile birebir iletişim kurabilirsiniz. Eğer canlı destek ekranında kimse yok ise ziyaretçileriniz size form aracılığı ile mail gönderebilirler.

Popup Eklentisi

Bu eklenti ile web sitenizde bayramlar ve diğer özel günlerde bannerlar yayınlayıp müşterilerinizin özel günlerini kutlayabilirsiniz. Veya birkaç özel geliştirmeler ile müşterilerinizden mail adreslerini alıp kampanyalarınızı mail olarak atabilirsiniz.