S.S.S

Sizler için derlediğimiz en sık sorulan sorular...

Satış Öncesi Sorular
Evet, satın aldığınız temalar ömür boyu domain'inize lisanslanır.
Tabiki, dilediğiniz zaman lisansınızı yeni domain için güncelleyebiliriz.
Hayır, otomatik kurulum sistemi sayesinde birkaç işlem ile demo içerik aynı şekilde sitenize kuruluyor. Demo içerik girme derdiniz kalmıyor. Sitemizde videolu otomatik kurulum dökümanı mevcuttur. Yinede kurulumun tarafımızca yapılmasını isterseniz 30 TL ücreti dahilinde kurulum yapmaktayız.
Evet, ücretli yada ücretsiz desteğimiz mevcuttur.
Evet, ücreti dahilinde satın aldığınız temanın kurulumundan sonra istediğiniz düzenlemeler yapılmaktadır.
Evet, Tüm temalarımız son sürüm woocommerce ve wordpress ile uyumludur.
Evet, tema kodları sizin sunucularınız da barınacaktır.
Evet, payu, iyzico gibi ödeme seçenekleri ile birlikte özel sanalpos entegre ettirebilirsiniz.
Evet, tema yönetim paneli ile teknik bilginiz olmadan kolaylıkla temaya müdahale edebilirsiniz. Teknik bilginiz varsa css kodlarından her türlü düzenlemeyi yapabilirsiniz.
Sadece mobil uyumlu olarak belirtilen temalarımız mobil uyumludur.
E-Ticaret temaları üzerinde, banka havalesi, kapıda ödeme ve paypal ödeme seçenekleri ile birlikte geliyor. Dilerseniz payu, iyzico yada özel sanalpos entegrasyonu yapabilirsiniz.
Destek Soruları
Bu sayfa da sorunuzun cevabını bulamazsanız sitemizde sizler için hazırladığımız Dökümanlar sayfasına göz atmanızı öneririz, ancak sağlıklı bir cevap bulamazsanız iletişim sayfamızdan yada ticket oluştur butonu ile bizlere sorunuzu sorabilirsiniz.
Otomatik kurulum videomuzda ki işlemleri birebir yaptığınız halde bir hata ile karşılaşırsanız öncelikle dökümanlar sayfasında ki tema kurulum hataları başlıklı dökümasyonu incelemenizi öneririz, burada ki bilgiler sorununuzu çözmediyse ticket oluşturarak ekran görüntüsüyle hatayı bize bildirebilirsiniz.
Sitenizin güvenliği için her güncelleme geldiğinde derhal güncelleme yapmalısınız. Tasarımların güncellemelerden etkilenmemesi için gerekli önlemleri alarak kodluyoruz ancak bazı büyük güncellemeler tasarımda değişiklikler oluşturabilir yada hataya sebep olabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için her güncelleme öncesi kod ve veritabanı yedeklerinizi almanızı öneriyoruz. Aksi takdirde oluşacak sorunlardan sorumlu değiliz.
Sitemiz üzerinden hesabım sayfasınızdan satın aldığınız temaları ve lisans anahtarlarınızı görebilir dilerdiğiniz zaman bu temaları indirebilirsiniz.
Temalarımıza ürün fotoğrafı eklerken eşit değerli 600*600 px veya 900*900 px gibi ölçüler kullanırsanız daha kaliteli bir görüntü yakalamış olursunuz
Wordpress’in sorunsuz çalışması için Linux bir hostting sahibi olmalısınız. Php sürümü 5.2.4 ve üzeri, mysql sürümü de 5.0 üstü olmalıdır. WordPress’in kalıcı bağlantılar özelliğinin sorunsuz çalışması için Apache mod_rewrite modülününde kurulu olması gerek. Wpmod.com dan aldığınız temalar en popüler şifreleme yöntemi Ioncube ile şifrelenmiştir. Ioncube ücretsiz şifre çözme uygulamasıdır. Sununuzda yüklü değil ise host firmanız ile iletişime geçip kurdurabilirsiniz. *NOT: Yukarıdaki bu özellikler nerede ise tüm hosting firmalarında mevcuttur.
Tema kurulumunu yaptıktan sonra alt sayfalara girerken 404 hatası alıyorsunuz bu .htaccess dosyasının güncel olmamasından kaynaklanıyor. Çözüm için Yönetim Paneli > Ayarlar > Kalıcı Bağlantılar > Özel Yapı alanının /%postname%.html olduğundan emin olduktan sonra değişiklikleri kaydet butonuna basarsanız sayfalarınıza ulaşabilirsiniz.
Evet ancak orjinal funct,ons dosyası şifreli olduğundan sizler için oluşturduğumuz yan functions.php dosyasına kod eklemek için tema klasöründe bulunan functions klasörü içerisinde ki functions.php dosyasınıkullanabilirsiniz.
Daha Fazla Soru mu?
Sık sorulan sorular içerisinde aradığınız cevabı bulamadıysanız, lütfen öncelikle Dökümanlar sayfamıza göz atın, burada bir çözüm bulabilme şansınız yüksek ancak burada da tatmin edici bir cevap bulamazsanız, iletişim sayfamızdan yada ticket ile bize sorunuzu iletebilirsiniz.
Lisans Anahtarı
Lisans anahtarınız mail adresinize gelen tema dosyalarını indirdiğiniz mailde bulunduğu gibi sitemizde hesabım sayfanıza giriş yaparakda lisans anahtarınızı görebilirsiniz.
Lisans anahtarınızı girdiğiniz halde lisans hatası almanızın sebebi tema siparişini verirken girdiğiniz domain adını yanlış yada hatalı bir şekilde girmenizden kaynaklıdır. Bizimle iletişime geçip domain ismini güncelletmeniz gerekir.