Ticaret Kanununa Uygun WordPress Temaları

Ekim 14, 2016

profesyonel wordpress tema

Profesyonel Wordpress Temalar

%100 Türkçe, Responsive, Kaliteli Wordpress Temalar
-
Woocommerce Eklentileri

Günümüzde internet en ucuz reklam aracıdır. 1000 adet broşür bastırsanız en fazla 1000 kişiye ulaşabilirsiniz. Web sitesiniz ile Google Adwords ve Facebook reklam programlarını kullanarak direk size hitap eden kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Web siteniz sayesinde değişen iletişim bilgilerini müşterilerinize kolayca iletebilirsiniz.

Wpmod WordPress Çözümleri olarak e-ticaret sitelerimizde yakaladığımız başarıyı satış yapmayan, ama internette olmak isteyen müşterilerimiz için kurumsal web sitelerinde de göstermeye karar verdik. Bir kurumsal web sitesinde olması gereken her şeyi sıralayıp, bu ihtiyaçlara uygun Türk kullanıcısının kullanabileceği tasarımlar geliştirdik. İlk etapta iki tema ile giriş yapıyoruz ve bunları seri şekilde devamı gelecek.

Geçtiğimiz yıllarda zorunlu hale gelen her şirket için web sitesi yasasını WordPress Kurumsal temalarımız ile kolayca sağlayabilirsiniz. Temalarımızı kullanmanız için hiçbir kod bilmenize gerek Wpmod e-ticaret temalarını Windows Ofis programlarını kullanan her kullanıcı kullanabilir. Yüzde yüz Türkçe panel ve temalarımıza özel uzak sunucudan güvenlik desteği ile sitenizin güvenliğini sağlamış olursunuz.

Temada gelecek zamanlarda olacak sorunları, bize geri dönüş yapıldığında sorun çözülüyor ve tasarımı kullanan tüm müşterilerimize güncelleme atıyoruz.

Türk Ticaret Yasına Göre Web Sitenizde Neler Olmalı