2013′ ün En İyi 10 Ücretsiz Wodpress Teması

Ocak 3, 2014

profesyonel wordpress tema

Profesyonel Wordpress Temalar

%100 Türkçe, Responsive, Kaliteli Wordpress Temalar
-
Woocommerce Eklentileri

WordPress Ekibinin Tasarladığı 2013′ ün En İyi 10 Ücretsiz WordPress Teması

İnternet aleminde ki tüm sitelerin %34′ ü içerik yönetim sistemi (CMS) kullanıyor. Bu içerik yönetim sistemlerinden yarısından fazlasını wordpress oluşturuyor (%58.5).

Bu makalemizde 2013 yılında wordpress ekibinin tasarladığı en iyi 10 ücretsiz wordpress temasını inceleyeceğiz. Genelde ücretsiz dağıtılan wordpress temalarının kaliteden yoksun olduğunu biliyorsunuz, bu nedenle sizlere kaliteli ve ücretsiz en iyi wordpress temalarını seçtik. Buyrun;

 

zAlive WordPress Teması

zAlive teması responsive ve çok yönlü ve çok amaçlı kullanabileceğiniz bir tema.

zalive-theme

 

Duena WordPress Teması

Eğer renkli ve modern bir wordpress teması arıyorsanız bu tema ihtiyacınıza karşılık verebilir. Tema kişisel bloglar için tasarlanmış, gerçekten hoş ve modern tasarıma sahip. Ücretsiz bir tema için çok çok iyi.

duena-tema

 

Customizr Teması

Customizr teması şimdiye dek gördüğünüz ücretsiz temalara benzemeyen özellikte ve tasarımda bir tema. Temanın neredeyse her yanına müdahele edebilir dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

 

Terrifico WordPress Teması

Terrifico, kolay kişiselleştirilebilir gelişmiş admin paneli ile gelen full responsive bir wordpress teması. Tema içindeki bileşenlerin uyumu temaya premium havası katmış. Her cihazda sorunsuz görüntülebilen tema tavsiyemdir.

terrifico-wordpress

 

Corpo Teması

Oldukça temiz ve profesyonel görünümlü bir wordpress kurumsal teması. Anasayfa da slider, çeşitli widgetler ve 2 farklı menü konumu mevcut olan bu temayı kurumsal sitelerde kullabilirsiniz.

kurumsal-tema

 

SuevaFree Teması

Pinterest tarzı wordpress blog teması.

suevafree

 

Attitude WordPress teması

Attitude bir başka sade ve profesyonel wordpress teması. Retina display uyumlu tema, retina ekranlı cihazlarda son derece kaliteli görünüm sağlayacak.

attitude-wordpress

 

Zeedynamic Teması

Yazı resimleri üzerine ağırlık verilmiş bir tasarıma sahip responsive magazin stil wordpress teması. Eğer blogunuzda resimlerle olayları, konuyu anlatıyorsanız bu temayı denemelisiniz. Tüm cihazlarda sorunsuz görüntüleniyor.

zeedynamic

 

MultiPurpose WordPress Teması

Adından da anlaşılacağı gibi çok amaçlı bir wordpress teması, kurumsal siteler için ideal.

multipurpose-tema-wordpress

 

MesaColumn

Ve en sona sakladığımız en iyi ücretsiz wordpress temasını görünce eminim şaşırmışsınızdır. HTML5 ve CSS3 standardında kodlanmıs olan tema BBPress, BuddyPress ve Woocommece destekli olmasıyla çok amaçlı kullanabilirlik imaknı veriyor, ayrıca kullanabileceğiniz 600 farklı google font destekli.

mesocolumn-wordpress-magazin-temasi