En İyi 7 Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar

Ekim 22, 2016

profesyonel wordpress tema

Profesyonel Wordpress Temalar

%100 Türkçe, Responsive, Kaliteli Wordpress Temalar
-
Woocommerce Eklentileri

Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar

2016 yılının en iyi ücretsiz wordpress kurumsal temalar listesini sizler için derledik. Çoğu visual composer ile oluşturulmuş bu ücretsiz ancak oldukça kaliteli kurumsal temalardan biri eminiz işinize yarayacaktır.

Astrid

kurumsal tema

Responsive yapısı oldukça başarılı olan astrid kurumsal teması woocommerce desteğide sunuyor. Ücretsiz bir tema olmasına karşılık bazı özellikleri kullanabilmeniz için ücretli versiyonuna güncelleme yapmanız gerekecek.

Demo / İndir

 

Zerif Lite

wordpress ücretsiz kurumsal tema

kurumsal, ajans, portföy gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz W3C validated kodlamasına ve seo uyumlu kodlamasına güvenen güzel ve kaliteli bir tema. Ayrıca woocommerce ve dil desteği de mevcut.

Demo / İndir

 

MediaPhase

ücretsiz wordpress temaları

Ücretsiz kurumsal tema arayanlar için bir başka fonksiyonel tema olan Mediaphase sürükle bırak oluşturucusu ile basit bir arayüze sahip. woocommerce desteği mevcut olan temada bbpress gibi forum eklentiside uyumlu.

Demo / İndir

 

AccessPres

wordpress responsive kurumsal tema

AccessPress temiz, basit ve minimal bir responsive kurumsal tema. Dolu dolu tema ayarları ile sürükle bırak anasayfa özelliği ile bir çok farklı websitesitesi ortaya çıkarabilirsiniz. Woocommerce uyumludur

Demo / İndir

 

Moesia

wp kurumsal tema

Moesia kurumsal teması, parallax header, birçok blog şablonu, kullanışlı tema ayarları,  responsive tasarımı, özelleştirilebilir widgetleri ve google font seçenekleri ile öne çıkıyor.

Demo / İndir

 

Tora

ücretsiz ücretli wordpress kurumsal temaalr

Eğer sofistike bir kurumsal tema arıyorsanız tam size göre bir tema diyebilirim. Visual composer ile oluşturulan temada bir kurumsal sitede olması gereken tüm özellikler neredeyse mevcut.

Demo / İndir

 

Pixova Lite

premium wordpress temalar

Pixova modern bir tek sayfa kurumsal tema diyebiliriz. One page tema kategorisinin bir numarası diyebiliriz kendisine. Başlarda bu temanında normal bir wordpress teması olduğunu düşünmüştüm ancak bir kaç gün kullanıp test ettiğimde herkese tavsiye etmem gerektiğini düşündüm. Sadece bir kurumsal tema değil ürünlerinizide satabileceğiniz bir eticaret sitesine yada portföylerinizi yayınlayacağınız bir kişisel websitesine dönüştürebilirsiniz. Dil desteğinin olduğunuda söyleyelim.

Demo / İndir