WordPress Fırsat Teması

Aralık 22, 2013

profesyonel wordpress tema

Profesyonel Wordpress Temalar

%100 Türkçe, Responsive, Kaliteli Wordpress Temalar
-
Woocommerce Eklentileri

Bu wordpress web sitesi ile ürünlerine kampanya oluşturabilir, bu kampanyalara zaman eklebilir ve kalan zamanı ürün sayfanızda gösterebilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerinizi alış veriş yapmaya daha teşvik etmek için yüzde olarak indirim miktarını ve müşterinizin cebine kalan parayı gösterebilirsiniz.

Ürün sayfasında ziyaretçileriniz kaç ürün kaldığını görebilir bu fırsattan kaç müşterinin yararlandığını görebilirler.

Müşteriniz dakikalar içinde üye olmadan sadece bilgi formunu doldurarak sipariş oluşturabilirler. 99,00 tl ye sahip olacağınız bu tema içerinde banka havalesi, paypal ve kapıda ödeme modüllerine de sahip olacaksınız. Ayrıca Türkiye’deki her banka için kullanabileceğiniz sanal posa da 250,00 TL ye sahip olabilirsiniz.

Her temamızda olduğu gibi bu temada da güvenlik için bir lisanslama sistemi vardır. Lisanslama domaine göre yapılmaktadır. Müşterimiz dışında bizim iznimiz olmadan kimse temamızı kullanamaz.

Temamızın kurulumunu sunucunuza ücretiz olarak yapıyoruz sadece kurulum sonrasında herhangi bir sebepten dolayı (taşıma, site çökmesi vb.) gibi durumdalar kurulum ücreti olarak 20,00 tl almaktayız.

Temamızın bazı demo ve bazı özel sayfa tasarımlarını aşağıdaki linklerimizde görebilirsiniz.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Demo Sayfası:

Blog: http://trendsi.musteridemo.com/blog

Üye Giriş Sayfası: http://trendsi.musteridemo.com/uye-ol

Ürün Sayfası : http://trendsi.musteridemo.com/?product=beyaz-bluz

zamanlamasayfasi