WordPress Siteniz İçin Wpmod’dan Hosting Tavsiyesi

Kasım 11, 2016

profesyonel wordpress tema

Profesyonel Wordpress Temalar

%100 Türkçe, Responsive, Kaliteli Wordpress Temalar
-
Woocommerce Eklentileri

Yıllardır Wordpres siteleri için temalar yapıyor ve blog dışında projeler geliştiriyoruz. Bu süreç içerisinde yerli yabancı bir çok host firması ile çalıştık. Yaptığımız satışlar sonra müşterilerimizin geri dönüşleri sayesinde onların hosting  deneyimlerini de kendimize referans aldık.

Biz 9 yıldır eski adı Smyrna yeni adı ise Alastyr ile çalışıyoruz. Pazar gecesi saat 24:00 da ticketlarınıza sorun çözme odaklı, cevap veren bir firma.

Firma Dell ve cisco marka sunucular kullanıyor. 2 hat sayesinde Türk Telekom alt yapısında bir problem olduğunda Turkcell alt yapısı ile sitelerini ara vermeden devam ediyor. Anlık port kapasitesi 20Gbit/ saniye. Ayrıca host ve bayilik hesaplarında da haftalık web sitesi yedekleri alınıyor.

Bazı firmalar kendi host panellerini yazarak Amerikayı yeniden keşfetmeye çalışıyorlar. Biz web masterlar içinde yeni bir ekran demek zaman kaybı demek firma cpanel/whm kontrol panllerini kullanıyor.

Bu kaliteli hizmeti Alastyr firmasından Wpmod aracılığı ile 63UJ0JYVB1 kuponu sayesinde tüm hosting paketlerinde %20 indirimli alabilirsiniz.